Uwaga
  • Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

BOŻE CIAŁO 201831.05.2018

PODWÓJNA RADOŚĆ

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w tym roku była szczególna dla naszej wspólnoty parafialnej. Dzień, w którym ulicami naszej parafii przechodzi Jezus w Najświętszym Sakramencie, którego uwielbiamy w tajemnicy Eucharystii, był też świętem kapłaństwa. A to dlatego, że Mszy św. o godz. 15:00 przewodniczył neoprezbiter ojciec Tymoteusz Macioszek redemptorysta. Do czasu wstąpienia do seminarium przychodził do naszej parafii, uczestniczył w grupach parafialnych, w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży. Kazanie wygłosił opiekun grup, wychowawca ks. Janusz Podlaszczak, proboszcz parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie. Na zakończenie procesji o. Tymoteusz udzielił prymicyjnego błogosławieństwa.


 

pasek3