Uwaga
  • Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

krąg św. Michała10.06.2018

RODZINA BOGIEM SILNA
Dni Wspólnoty kręgów Domowego Kościoła św. Michała i św. o. Pio

Domowy Kościół to jedna z gałęzi Ruchu Światło-Życie założonego przez sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. W naszej parafii istnieją cztery kręgi, które co miesiąc spotykają się na wspólnej modlitwie, rozmowach i formacji. Ostatnie w tym roku przed wakacjami spotkanie miało w dwóch kręgach formę dnia wspólnoty. Krąg św. Michała wyjechał w okolice Gorlic, by tam w bliskości przyrody  i historii spędzić wspólnie czas nie tylko na modlitwie, ale i wspólnej drodze. Krąg św. o. Pio natomiast można było spotkać za murami opactwa sióstr benedyktynek w Jarosławiu, gdzie wśród modlitwy i katechez był też czas na zabawę i rodzinne wyjście. Rodzina jest silna Jezusem pośrodku. Parafia jest silna rodzinami. Niech owoce dnia wspólnoty umocnią nie tylko te kręgi, ale i całą naszą wspólnotę.


 

pasek3