17 czerwca 2018 r.

XI Niedziela Zwykła

 

1. Jutro Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6, poprzednia nazwa: Szkoła Podstawowa nr 27 obchodzi 30. lecie działalności. Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Ordynariusza, z udziałem dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów - będzie o godz. 8.30. Serdecznie zapraszamy absolwentów, parafian. Pragniemy wspólnie dziękować, prosić o błogosławieństwo Boże, a dla zmarłych wypraszać chwałę nieba.

2. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą kolejny rok szkolny. Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów i ich bliskich do przystąpienia do sakramentu pokuty i przyjęcia komunii św. Okazja do spowiedzi codziennie od godz. 18.00. Msze św. na zakończenie roku szkolnego będą w piątek, o następujących godzinach. Dla dzieci z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 6 o godz. 8.00, dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Miodowej o godz. 9.15.

3. W czwartek pragniemy również podziękować za mijający rok spotkań dla wszystkich grup parafialnych: dzieci, młodzieży, dorosłych. Po mszy św. będzie pogodny wieczór, parafialny piknik. Z tej racji msza św. wieczorna w czwartek, będzie o godz. 18.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. W poprzednią niedzielę jako pomoc rodzinie z Aleppo w Syrii złożyliśmy ofiarę 3544 zł. Ta kwota wystarczy na pomoc przez kolejne 6 miesięcy. Za ten dar serca serdecznie dziękujemy.

5. W przyszłą niedzielę, o godz. 18.00, spotkanie pielgrzymów, którzy w sierpniu udają się na Białoruś. Należy przynieść paszporty i jedno zdjęcie paszportowe, potrzebne do wyrobienia wizy.

 

 

*   *   *

STARSZE GŁOSZENIA W ARCHIWALNYCH NUMERACH "MICHAEL".

pasek3